Tax free - zwrot VAT

Informujemy, iż możemy dokonać zwrotu podatku VAT, za artykuły nabyte u nas osobom fizycznym, dokonującym zakupu towarów i ich wywozu poza granice Unii Europejskiej. Zwrot może być wykonany w formie gotówkowej w siedzibie firmy 
lub w formie przelewu. W obu przypadkach konieczne jest jednoczesne spełnienie dwóch poniższych warunków:

  1. wywóz towaru z UE nastąpi nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonał sprzedaży,
  2. zostanie nam dostarczona deklaracja, potwierdzona przez urząd celny, nie później niż przed upływem 10 miesięcy licząc od końca miesiąca, w którym dokonano sprzedaży.

O nas

Sklep Prezenty-Dedykowane, to miejsce, które powstało z sentymentu do tradycji, z tęsknoty za prawdziwymi wartościami oraz z chęci sprawiania radości innym :)

Proponujemy wiele różnorodnych przedmiotów, w dużej części wykonanych ręcznie, przy użyciu nowoczesnych technik i materiałów, często przez najlepszych twórców ludowych i artystów, których wyroby mogą stanowić wspaniały, wartościowy prezent dla bliskiej osoby lub dla kogoś, kogo traktujemy z wyjątkowym szacunkiem.

Dodatkowo, prezent taki możemy spersonalizować poprzez dedykację grawerowaną, haftowaną lub (na życzenie) stworzoną w jakiejkowiek innej, ciekawej formie.

Również na życzenie, wyjątkowo zapakujemy wybrany przez Ciebie prezent.

Nasz Sklep Prezentowy, to również idealne miejsce dla surfującej w sieci Polonii w najróżniejszych zakątkach świata.

Przedmioty z naszej galerii mogą być tzw. powrotem do korzeni, co zawsze niesie ze sobą ogromne pokłady pozytywnej energii.

Warto zaznaczyć, że jesteśmy w stanie podjąć się wykonania prezentu na indywidualne zamówienie (kolor, wzór, model, wielkość, dedykacja).

W tym celu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: kontakt@prezenty-dedykowane.pl, numer telefonu: 0604 481 251.

Jeśli lubisz sprawiać bliskim emocjonalne prezenty, tzw. prezenty z duszą – zapraszamy!